برگزاری نشست تخصصی پدافند زیستی، مدافع حریم سلامت به مناسبت هفته پدافند غیر عامل در مجتمع سرب و روی مهدی آباد

JJ (2)
JJ (1)
Loading image... Loading image...

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع سرب و روی مهدی آباد، به مناسبت هفته پدافند غیر عامل در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ نشست تخصصی با موضوع “پدافند زیستی، مدافع حریم سلامت” به صورت ویدئو کنفرانس در این مجتمع برگزار گردید. این نشست با حضور روسا و اعضاء پدافند غیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، مجتمع سرب و روی مهدی آباد و سایر مجتمع ها و طرح های تابعه برگزار گردید.
در ابتدای این نشست آقای حمیدرضا حمایت، سرپرست مجتمع سرب و روی مهدی آباد به بیان اهمیت فراگیری پدافند غیر عامل برای تمامی اقشار جامعه و اقدامات صورت پذیرفته توسط این مجتمع در خصوص پدافند غیر عامل پرداخت و در خصوص آموزش و آماده سازی سازمان ها و مراکز صنعتی بمنظور مقابله با نفوذ، حملات و خرابکاری های مرتبط با پدافند غیر عامل تاکید نمود.
در ادامه نشست مذکور جناب آقای دکتر دانشی اقدام به ارائه مطالب آموزشی در خصوص پدافند غیر عامل و پدافند زیستی نمود و در پایان آقای حمیدرضا حمایت از حضور روسا و اعضای پدافند غیر عامل شرکت تهیه و تولید و مجتمع ها و طرح ها در این نشست تقدیر و تشکر بعمل آورد.
معدن سرب و روی مهدی آباد بزرگترین معدن سرب و روی کشور می‌باشد و با برآورد سرمایه گذاری بیش از یک میلیارد دلار به‌عنوان یکی از مهمترین طرحهای صنایع معدن ایران در زمینه تأمین خوراک کارخانجات شمش سرب و روی کشور مطرح است و با احداث کارخانجات سرب و روی در این مجتمع قریب به ۲٫۵ درصد فلز روی جهان تامین خواهد شد.