بازدید مدیران عالی ایمیدرو و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران از مجتمع سرب و روی مهدی آباد

WhatsApp Image 2021-06-23 at 15.22.24
WhatsApp Image 2021-06-23 at 15.20.51
Loading image... Loading image...

به گزارش روابط عمومی مجتمع در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ آقایان جمشید ملارحمان عضو هیات عامل ایمیدرو، امیرعلی طاهرزاده مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، حامد عسکری زاده معاونت طرح و برنامه و علی اصغر جوکاریان مدیریت حراست شرکت از مجتمع سرب و روی مهدی آباد بازدید نمودند. مدیران مذکور طی یک بازدید میدانی در جریان وضعیت و میزان پیشرفت پروژه قرار گرفتند و در ادامه وضعیت کلی طرح توسط آقای امین صفری، مدیر مجتمع سرب و روی مهدی آباد به ایشان ارائه گردید.

در پایان آقای طاهر زاده، مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران از مدیران سرمایه گذار این مجتمع  به علت تامین مالی به موقع پروژه،  پیشرفت خوب و متناسب با برنامه زمانبندی اعلام شده علیرغم مشکلات عدیده ناشی از تحریم ها و همچنین تعامل خوب و سازنده فیمابین بخش خصوصی واقعی و دولت در این پروژه تقدیر و تشکر و بر تداوم و گسترش همکاری بین این دو بخش تاکید نمودند.

معدن سرب و روی مهدی آباد واقع در استان یزد از بزرگترین معادن سرب و روی جهان می باشد که با احداث کارخانجات سرب و روی در این مجتمع قریب به ۲٫۵ درصد فلز روی جهان تولید خواهد کرد. در حال حاضر فاز اول احداث کارخانجات فرآوری بیش از ۵۸ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و مقرر است مطابق برنامه تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.