انتصاب آقای حمید رضا حمایت به عنوان سرپرست مجتمع سرب و روی مهدی آباد و پیام آقای امین صفری در این خصوص

به گزارش روابط عمومی مجتمع در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ طی حکمی از سوی مدیر عامل محترم شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران،  جناب آقای حمید رضا حمایت به عنوان “سرپرست مجتمع سرب و روی مهدی آباد” منصوب گردیدند. همچنین در این حکم از زحمات بی شائبه جناب امین صفری در طول تصدی مسئولیت فوق تقدیر و تشکر بعمل آمد.

در پایان، جناب آقای امین صفری در این خصوص پیامی به شرح ذیل منتشر نمودند:

همکاران ، سرمایه گذاران، مشاوران و پیمانکاران  مهدی آباد؛

به لطف خداوند رافع ، قریب به ۷ سال همراهی با شما چنان اثر بخش بود که نه تنها خاطره انگیز ترین دوران برای من بلکه همچون جهشی بر تاریخ صنایع معدنی کشور حک شد.

ساختن بیش از ۶۰۰ شغل مستقیم برای امروز و ۱۵۰۰ شغل طی یکی دوسال آینده برای پیشران آتی صنعت سرب و روی کشور افتخاری است که خود منجر به اشتغالزایی عظیم در صنایع پایین دست آن خواهد شد.

 رفع موانعی که ده ها سال همچون قفل های آهنین بر گردن بزرگترین ذخیره سرب و روی کشور جا خوش کرده بود و نیز اجرای یکی از سخت ترین و بزرگترین پروژه های صنایع معدنی کشور، تنها با جسارت و انرژی جوانی و کار تیمی با مدل عملگرایانه میسر بود.

اینک در مهدی آباد پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی فاز اول طرح ، باطله برداری عظیم و دستیابی به سولفید، تامین زیرساخت ها از جمله اجرای بیش از ۹۵ کیلومتر خط انتقال آب و ساخت ترانسفورماتور برق ، تعامل سازنده با محیط زیست و اخذ مجوزها و بسیاری از پروژه های ریز و درشت دیگر از اکتشاف تا فروش، آنچنان مهدی آباد را در ریل غیر قابل بازگشت  توسعه قرار داده که انقریب امید صنعت سرب و روی به قطب این صنعت در کشور بدل خواهد شد.

هدف تیم جوان مهدی آباد ساختن صنعت بود و نه صرفا یک کارخانه ، که طرح جامع سرب و روی کشور با افق ۱۴۲۰  با محوریت مهدی آباد به عنوان سند راهبردی این صنعت نشانگر این هدف بزرگ است.

این همه میسر نشد مگر با کار تیمی و تعامل سازنده با بخش خصوصی و مردم به عنوان صاحبان اصلی…

 این کار تیمی نه فقط صرفا در پروژه که در همه ابعاد همچون جلسات فاخر کتابخوانی مجتمع ملموس بود، منحصر به فرد و لذت بخش…!

در پایان از همه دوستان و همکارانم در مهدی آباد ، ریاست محترم هیات عامل ایمیدرو ، مدیرعامل محترم شرکت تهیه تولید و سایر مدیران کارشناسان هلدینگ ، سرمایه گذار توانمند و راسخ و مشاور متعهد و قوی مجموعه و سایر پیمانکاران و مشاورین صمیمانه قدردانی می کنم و اگر نبود عزم همه ، مهدی آباد در این نقطه نبود

صمیمانه دستان تک تک شما دوستان را برای همه زحماتتان به گرمی می فشارم و اطمینان دارم پس از این نیز مهدی آباد مسیر توسعه را همچنان به سرعت می پیماید .